«Если человек сам следит за своим здоровьем, то трудно найти врача, который знал бы лучше полезное для его здоровья, чем он сам»
Сократ

Шановні колеги !

Pasha 2014

Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом.

Воскресіння Ісуса – це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові.

Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою.

Бажаємо здоров'я, миру, поміркованості Вам і Вашій родині у поступах на життєвих дорогах. Нехай господня ласка Вас зігріває і навчає щастя. Нехай любов Господня з ясних високостей в оселю Вашу зійде світлим гостем!

З повагою начальник і колектив управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради.

IMG 094508.04.2014 в УОЗ м. Миколаєва пройшла оперативна нарада за участю начальника УОЗ ММР Дергунової Л.Ю., головних лікарів ЛПЗ міста та їх заступників, міських спеціалістів.

 

Детальніше...

27 березня 2014 року у відділенні медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої поліклініки №4 за участі студентської молоді міста відбувся семінар: «Туберкульоз – виліковний!» Профілактика соціально – небезпечних хвороб, у рамках Всеукраїнського місячника боротьби з туберкульозом, який у цьому році проходить під гаслом: «Обстеження та лікування від туберкульозу в Україні – доступність та рівні можливості для всіх!».

Детальніше...

24 березня - Всесвітній День боротьби з туберкульозом в 2014 році  проходить під гаслом :

«ОБСТЕЖЕННЯ ТА ЛІКУВАННЯ ВІД ТУБЕРКУЛЬОЗУ В УКРАЇНІ
– ДОСТУПНІСТЬ ТА РІВНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВСІХ!»

    В місті Миколаєві  традиційно 24 березня в районі Каштанового скверу на вулиці Радянській відбулась акція в рамках Всеукраїнського місячника боротьби з туберкульозом. Організаторами акції були: управління охорони здоров’я облдержадміністрації, управління  охорони здоров’я  виконкому міської ради, Миколаївський обласний центр здоров’я, обласне товариство Червоного Хреста, Миколаївський міський та обласний протитуберкульозні диспансери, обласний наркологічний диспансер, обласний центр профілактики та лікування хворих на СНІД, громадські та ВІЛ – сервісні  організації.  
100 3511

Детальніше...

     18 березня 2014 року в місті Миколаєві в готелі «Миколаїв» відбувся круглий стіл на тему «Впровадження замісної підтримувальної терапії у заклади первинної медико-санітарної допомоги».

Детальніше...

Гаряча лінія

гаряча лінія МОЗ
0-800-801-333
з 9.00 до 18.00

Статистика