«Надо непременно встряхивать себя физически, чтобы быть здоровым нравственно». «Красота телесных форм всегда совпадает с понятием о здоровой силе, о деятельности жизненной энергии»
Лев Николаевич Толстой
Міські акції

День профілактики простудних захворювань

Протягом 29.01.-01.02.2013 р. в міській поліклініці №4 пройшли заходи до Дня профілактики простудних захворювань.

Детальніше...

Дізнайся рівень цукру в крові

Дізнайся рівень цукру в крові - таку акцію провели міська громадська організація «Діабет і життя» та міське управління охорони здоров'я сьогодні, 6 червня, прямо в холі міськвиконкому. Всі, хто заходять у будівлю і працюють тут, могли абсолютно безкоштовно і дуже оперативно, за хвилину, дізнатися свій рівень цукру в крові. 
Протягом кількох годин представники компаній-виробників глюкометрів протестували трохи більше 350 осіб. На жаль, близько 30% тих хто, зважилися перевірити стан свого здоров'я, виявилися потенційними пацієнтами ендокринолога. Рекордний рівень цукру в крові - 23 одиниці - зафіксовано у жінки похилого віку. 
Треба сказати, що жінки, дізнаючись, що відбувається в холі міськвиконкому, із задоволенням підставляли палець під голку. А ось чоловіки відмовлялися від процедури і навіть після тривалих умовлянь уникали питання. Хто не відмовився від перевірки, так це - міський голова Володимир Чайка. Глюкометр показав, що меру можна їсти солодощі.    

Усі «власники» високих цукрових показників могли тут же отримати консультацію у міського ендокринолога Марії Грачової.

Як розповіла голова ради громадської організації «Діабет і життя» Тетяна Яблоновська, на перше місце в боротьбі з діабетом виходить саме профілактика, і кожна людина після 50 повинна щорічно перевіряти рівень цукру в крові.

Джерело: www.gorsovet.mk.ua 

31 травня в Миколаєві відбулася акція "Миколаїв кидає курити"

Вчора, в Миколаєві на вулиці Радянській відбулася вулична акція до Всесвітнього дню без тютюну "Миколаєв кидає курити". Організатором акції став Миколаївській Міський Фонд ЛАСКА "Сприяння Економічним і Соціальним Реформам". В акції також взяли участь лікувально-профілактичні заклади міста.

 

  

dbt-003  dbt-004

18 травня в місті відбулася акція, яка була присвячена Міжнародному дню пам’яті померлих від СНІДу

18 травня на вулиці Радянській пройшла акція, яка була присвячена Міжнародному дню пам’яті померлих від СНІДу: «Заради життя – час діяти».

Активну участь у цьому заході прийняли міські та обласні медичні заклади. Під час акції усім бажаючим проводилося флюорографічне обстеження, вимірювання артеріального тиску, також було забезпечено чергування бригад швидкої медичної допомоги.

У регіонах України стартувала акція "СТОП ІНСУЛЬТ 2011"

  До Всесвітнього дня боротьби з інсультом, який відзначається 29 жовтня, в Україні розпочалися освітньо-профілактичні заходи в рамках всеукраїнської акції "СТОП ІНСУЛЬТ 2011


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Детальніше...

«Обережно діабет»

21 травня 2011 р. з 10:00 до 13:00 на вул. Радянська, біля Каштанового скверу буде проведено акцію « Обережно діабет». Метою акції є розповсюдження серед мешканців інформації про цукровий діабет, його ускладнення та сучасний стан лікування.

В акції приймають участь :

· Управління Охорони Здоров`я.

· Міські фахівці з ендокринології лікувальних закладів міста.

· Миколаївська міська громадська організація «Діабет і життя»

Детальніше...

16.10.2010 Миколаївське міське об'єднання "Діабет та життя" провело День Діабету

Детальніше...Нове на сайті

Попередня Наступна

Святкування Дня медичної сестри в ЦПМСД № 2

07 трав. 2014

До міжнародного дня Медичної сестри 24.04.2014 р. в Центрі первинної медико - санітарної допомоги № 2 відбувся конкурс на «Кращу...

Детальніше

Тиждень імунізації

05 трав. 2014

   Завершився  Всеукраїнський тиждень імунізації, протягом якого лікарі міста Миколаєва провели потужну роз’яснювальну роботу щодо причин виникнення, лікування та наслідків...

Детальніше

Зустріч міністра охорони здоров'я Олега Мусія з медичною громадою Миколаєва та області

28 квіт. 2014

28 квітня 2014р. під час робочого візиту по Миколаївщині Міністр охорони здоров‘я України Олег Мусій відвідав заклади охорони здоров‘я...

Детальніше

Доброчинці взялися помогати незрячим дітям побачити світ.

28 квіт. 2014

20 днів квітня – стільки часу відведено на IX акцію Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» під гаслом «Я хочу...

Детальніше

Дитина потребує допомоги! ДОПОМОЖЕМО РАЗОМ!

24 квіт. 2014

Ладейщиковій Марії Юр‘євні, яка народилась 26.12.2001р., поставлено діагноз ідіопатичний дерматоміазит, вторинний остеопороз. В даний час у дитини важке загострення хвороби,...

Детальніше

Серце до серця

24 квіт. 2014

        В  м. Миколаєві  з 7 по 28 квітня 2014 року  проводиться обласний етап IX Всеукраїнської благодійної акції «Серце до...

Детальніше

Гаряча лінія

гаряча лінія МОЗ
0-800-801-333
з 9.00 до 18.00

Статистика