«Тщательно заботься о своем здоровье»
Марк Тулий Цицерон

Зустріч міністра охорони здоров'я Олега Мусія з медичною громадою Миколаєва та області

dsc02478 1 28 квітня 2014р. під час робочого візиту по Миколаївщині Міністр охорони здоров‘я України Олег Мусій відвідав заклади охорони здоров‘я області. На зустрічі з медичною громадою в обласній лікарні Олег Мусій розповів основні напрямки реформування галузі. Особлива увага була приділена ролі професійних самоврядних корпоративних організацій медичних (фармацевтичних) працівників у забезпеченні якості медичної допомоги, моделі професійного самоврядування в охороні здоров’я та визначення вимог, яким повинна відповідати професійна асоціація.

Детальніше...

Дитина потребує допомоги! ДОПОМОЖЕМО РАЗОМ!

Ладейщиковій Марії Юр‘євні, яка народилась 26.12.2001р., поставлено діагноз ідіопатичний дерматоміазит, вторинний остеопороз. В даний час у дитини важке загострення хвороби, впродовж 3-х місяців вона знаходиться на лікування в обласній дитячій лікарні. У зв‘язку з прогресуванням хвороби дівчинка має стійкі порушення функцій організму III ступеню.

    Батьки дитини звертаються до небайдужих людей за матеріальною допомогою.

Банківські реквізити:

Найменування банку:   Приват Банк

Номер рахунку:   29244825509100

МФО:    305299

ОКПО:   14360570

Призначення платежу:  На підставі чого? (договір №,  ліцевий рахунок)

                                       Кому (ПІБ ІНН) Ладейщикова Світлана Валентиновна ІНН

                                       2782415623 на карту № 462708220749423

Данні реквізити передбачені ТІЛЬКИ для поповнення пластикових карт і не використовують для поповнення поточних рахунків. 

08.04.2014 в УОЗ м. Миколаєва пройшла оперативна нарада

IMG 094508.04.2014 в УОЗ м. Миколаєва пройшла оперативна нарада за участю начальника УОЗ ММР Дергунової Л.Ю., головних лікарів ЛПЗ міста та їх заступників, міських спеціалістів.

 

Детальніше...

ОБЕРЕЖНО, ТУБЕРКУЛЬОЗ!!!

24 березня ми відзначаємо важливий для людства день - Всесвітній день боротьби із захворюванням на туберкульоз. Починаючи з 90-х років ХХ сторіччя помітно зросла розповсюдженість туберкульозу у всьому світі, в тому числі і на Україні. Третина населення Земної кулі інфікована туберкульозною паличкою. У зв'язку з цим, науково-педагогічні працівники та студентство факультету ТВППТСБ МНАУ перейнялося даним питанням і вирішили в рамках формування здорового способу життя у молоді провести організаційний захід на тему: "Обережно, туберкульоз!". На заході були присутні головний лікар Миколаївського міського тубдиспансера - Диннік Тетяна Дмитрівна, декан факультету ТВППТСБ - професор Гиль Михайло Іванович, заступник декана з виховної роботи Наконечна Тетяна Віталіївна, доценти Лихач Анна Василівна, Баркарь Євген Володимирович, Кравченко Олена Олександрівна, асистенти Дехтяр Юрій Франкович та Каратеева Олена Іванівна.

Детальніше...

24 березня – Всесвітній день боротьби з туберкульозом. «Туберкульоз – виліковний!»

27 березня 2014 року у відділенні медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка, дружня до молоді» міської дитячої поліклініки №4 за участі студентської молоді міста відбувся семінар: «Туберкульоз – виліковний!» Профілактика соціально – небезпечних хвороб, у рамках Всеукраїнського місячника боротьби з туберкульозом, який у цьому році проходить під гаслом: «Обстеження та лікування від туберкульозу в Україні – доступність та рівні можливості для всіх!».

Детальніше...

Свято білої ромашки в Миколаєві.

24 березня - Всесвітній День боротьби з туберкульозом в 2014 році  проходить під гаслом :

«ОБСТЕЖЕННЯ ТА ЛІКУВАННЯ ВІД ТУБЕРКУЛЬОЗУ В УКРАЇНІ
– ДОСТУПНІСТЬ ТА РІВНІ МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ ВСІХ!»

    В місті Миколаєві  традиційно 24 березня в районі Каштанового скверу на вулиці Радянській відбулась акція в рамках Всеукраїнського місячника боротьби з туберкульозом. Організаторами акції були: управління охорони здоров’я облдержадміністрації, управління  охорони здоров’я  виконкому міської ради, Миколаївський обласний центр здоров’я, обласне товариство Червоного Хреста, Миколаївський міський та обласний протитуберкульозні диспансери, обласний наркологічний диспансер, обласний центр профілактики та лікування хворих на СНІД, громадські та ВІЛ – сервісні  організації.  
100 3511

Детальніше...

Знято карантин по грипу

       За даними центрального міжрайонного управління Головного управління держсанепідслужби у Миколаївській області у зв‘язку зі зниженням в м. Миклаєві порогового рівня захворюваності на грип та гострі респіраторні інфекції на 43,8% з 25.03.14р. в лікувально-профілактичних закладах знято карантин на грип.

gripp

Пілотний проект щодо запровадження державного регулювання цін на препарати інсуліну стартуватиме у 2015 році

Набрала чинності, прийнята 5 березня 2014 року на засіданні Уряду, постанова Кабінету Міністрів України № 73 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України».

Детальніше...

Круглий стіл на тему «Впровадження замісної підтримувальної терапії у заклади первинної медико-санітарної допомоги»

     18 березня 2014 року в місті Миколаєві в готелі «Миколаїв» відбувся круглий стіл на тему «Впровадження замісної підтримувальної терапії у заклади первинної медико-санітарної допомоги».

Детальніше...

Оперативна нарада УОЗ від 11.03.14

оперативка 11031411 березня в Управлінні охорони здоров’я Миколаївської міської ради відбулась оперативна нарада за участю начальника УОЗ ММР Дергунової Л.Ю., заступника начальника УОЗ ММР Фаюка В.В., заступника головного лікаря з лікувальної справи Обласного Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Приходько О.А., міського позаштатного хірурга Криворучко М.В., міського позаштатного терапевта Горбенко Г.В., міського позаштатного спеціаліста УЗД Короленко Р.М., головних лікарів закладів охорони здоров’я міста та їх заступників.

Детальніше...

Нове на сайті

Попередня Наступна

Святкування Дня медичної сестри в ЦПМСД № 2

07 трав. 2014

До міжнародного дня Медичної сестри 24.04.2014 р. в Центрі первинної медико - санітарної допомоги № 2 відбувся конкурс на «Кращу...

Детальніше

Тиждень імунізації

05 трав. 2014

   Завершився  Всеукраїнський тиждень імунізації, протягом якого лікарі міста Миколаєва провели потужну роз’яснювальну роботу щодо причин виникнення, лікування та наслідків...

Детальніше

Зустріч міністра охорони здоров'я Олега Мусія з медичною громадою Миколаєва та області

28 квіт. 2014

28 квітня 2014р. під час робочого візиту по Миколаївщині Міністр охорони здоров‘я України Олег Мусій відвідав заклади охорони здоров‘я...

Детальніше

Доброчинці взялися помогати незрячим дітям побачити світ.

28 квіт. 2014

20 днів квітня – стільки часу відведено на IX акцію Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» під гаслом «Я хочу...

Детальніше

Дитина потребує допомоги! ДОПОМОЖЕМО РАЗОМ!

24 квіт. 2014

Ладейщиковій Марії Юр‘євні, яка народилась 26.12.2001р., поставлено діагноз ідіопатичний дерматоміазит, вторинний остеопороз. В даний час у дитини важке загострення хвороби,...

Детальніше

Серце до серця

24 квіт. 2014

        В  м. Миколаєві  з 7 по 28 квітня 2014 року  проводиться обласний етап IX Всеукраїнської благодійної акції «Серце до...

Детальніше

Гаряча лінія

гаряча лінія МОЗ
0-800-801-333
з 9.00 до 18.00

Статистика