«Алкоголь гораздо больше причиняет горя, чем радости, всему человечеству, хотя его и употребляют ради радости»
Иван Петрович Павлов

Святкування Дня медичної сестри в ЦПМСД № 2

DSC06991До міжнародного дня Медичної сестри 24.04.2014 р. в Центрі первинної медико - санітарної допомоги № 2 відбувся конкурс на «Кращу медсестру» закладу.

Детальніше...

Тиждень імунізації

   Завершився  Всеукраїнський тиждень імунізації, протягом якого лікарі міста Миколаєва провели потужну роз’яснювальну роботу щодо причин виникнення, лікування та наслідків дитячих інфекційних захворювань.. Педіатри та сімейні лікарі під час прийому пацієнтів поширювали інформацію про сучасні вакцини та їхню роль у попередженні захворювань.

Детальніше...

Доброчинці взялися помогати незрячим дітям побачити світ.

20 днів квітня – стільки часу відведено на IX акцію Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» під гаслом «Я хочу бачити життя!». У 2014 році цей фонд опікується дітьми із вадами зору.

   Подібна благочинна акція проводиться в Україні щороку. Прикладом і натхненням для ініціативи послугувала польська організація «Велика оркестра святкової допомоги», яка проводить такі акції вже 20 років.

     Досвід показує, що при правильній організації програми допомоги дітям з вадами зору, є позитивна динаміка по кількості захворювань. Скажимо, ще у 2007 році дітей-інвалідів з вадами зору в Україні було 11 тис.                        проти 7 тис. нині. В м. Миколаєві також спостерігається тенденція до зниження по кількості захворювань з вадами зору.

    Долучитися до акції можна як коштами, так і ставши волонтером або координатором. Волонтерами стають люди незалежно від віку. Іноді це п‘ятирічні діти, іноді немовлята у візочках, яким допомагають мами.

     Фонд «Серце до серця» працює в Україні з 2006 року. Всього за 8 років ним було зібрано 20 518 560 грн. Зібрані кошти у повному обсязі ідуть на закупівлю медичного обладнання з метою поліпшення технічного забезпечення дитячих лікувальних закладів.

     Медпрацівниками лікувально-профілактичних закладів міста проводиться санітарно-освітня робота та пропаганда здорового способу життя  серед дітей загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів та молоді.

Серце до серця

        В  м. Миколаєві  з 7 по 28 квітня 2014 року  проводиться обласний етап IX Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» з метою допомоги дітям з вадами зору, а також з метою утвердження та пропаганди здорового способу життя серед дітей та молоді, розвитку молодіжного та дитячого волонтерського руху в Україні. 

Доброчинці взялися помогати незрячим дітям побачити світ.

В Україні пройде Всесвітній тиждень імунізації «Не відставайте від життя!»

       В Україні за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я з 24 по 30 квітня проводиться Всесвітній тиждень імунізації під гаслом «Не відставайте від життя!».

Цей заклик адресований до кожного мешканця планети, аби нагадати про те, що кожна людина повинна перевірити свій вакцинальний статус, тобто ті щеплення, які вже зроблені і які необхідно ще зробити.

Детальніше...

Вітаємо Вас із світлим і радісним святом – Великоднем.

Шановні колеги !

Pasha 2014

Воскресіння Христа – це торжество справедливості і перемоги добра над злом.

Воскресіння Ісуса – це утвердження віри і надії у серці кожного християнина, це великий дарунок Господньої любові.

Нехай ця радісна подія утверджує наші переконання про те, що достойні терпіння нагороджуються перемогою, а чесне життя увінчується славою.

Бажаємо здоров'я, миру, поміркованості Вам і Вашій родині у поступах на життєвих дорогах. Нехай господня ласка Вас зігріває і навчає щастя. Нехай любов Господня з ясних високостей в оселю Вашу зійде світлим гостем!

З повагою начальник і колектив управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради.

В Україні тривають «Національні дні діагностики раку шкіри».

17 квітня 2014 року в рамках проведення «Національних днів діагностики раку шкіри в Україні» для учнів 8 - 10 класів  загальноосвітньої школи №53 м. Миколаєва лікарем-дерматовенерологом вищої категорії міської дитячої поліклініки №4 та  відділення «Клініка, дружня до молоді» - Турпаковою О.В. була проведена лекція-бесіда на тему: «Профілактика хвороб шкіри. Значення профілактичних оглядів для  раннього виявлення онкологічних хвороб шкіри».

01

Лікар в ході зустрічі наголосила, що меланома – один з найнебезпечніших видів раку шкіри, що за даними Всесвітньої організації охорони здоров‘я щорічно в світі реєструється більше 200 тисяч випадків захворювання меланомою та  близько 65 тисяч викликаних нею смертей. При цьому, згідно загальносвітової статистики, 90% пацієнтів з меланомою можуть бути вилікувані, але тільки за умови своєчасного діагностування хвороби. Причина високої смертності: пізні звернення до лікаря, пізня діагностика, відсутність елементарних знань про перші ознаки переродження родимок.

 Були обговорені питання профілактики хвороб шкіри,  значення раннього виявлення зовнішніх змін на родимках, та своєчасного звернення до лікаря, значення здорового способу життя.

 02

Старшокласники  мали можливість отримати багато корисної інформації, поспілкуватися з лікарем та отримати відповіді на питання, які їх цікавили.

Посилання:

Рак шкіри : діагностика та профілактика

 

7 квітня відмічається Всесвітній день здоров'я

     Щорічно 7 квітня відмічається Всесвітній день здоров'я з річниці заснування  ВООЗ в 1948 році. Кожний рік для Всесвітнього дня здоров'я вибирається тема, яка відображає будь-яку пріоритетну область охорони здоров'я. У цей день люди з різних громад мають можливість прийняти участь в заходах, які можуть сприяти покращенню здоров'я. Тема Всесвітнього дня здоров'я 2014 долі — трансмісивні хвороби.komar 1

Детальніше...

Лекція-бесіда присвячена міжнародному дню боротьби з туберкульозом на тему «Туберкульоз та його профілактика»

             18.03.2014 року в Чорноморському державному університеті ім. Петра Могили із студентами 1-го курсу факультету соціології була проведена лекція-бесіда  присвячена міжнародному дню боротьби з туберкульозом на тему «Туберкульоз та його профілактика».

Детальніше...

24 березня Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Всесвітній день боротьби з туберкульозом відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я в день, коли німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про зроблене ним відкриття збудника туберкульозу.

У 1993 році ВООЗ об’явила туберкульоз національним лихом, а день 24 березня Всесвітнім днем боротьби з туберкульозом. В Україні, згідно з Указом Презедента України № 290 від 22 березня 2002 року,  24 березня встановлений Всеукраїнський день боротьби із захворюванням на туберкульоз.

Милі колеги–жінки!

Прийміть найсердечніші вітання з чудовим весняним святом -  8 Березня!

8-marchЦе не випадковість, що воно відзначається на початку весни, саме тієї щасливої пори, коли природа робить перший подих на повні груди, коли люди чекають тепла, оновлення, ніжності.
Жінка багато в чому схожа на весну: лагідністю, красою, емоційністю, веселковою насиченістю почуттів.
І саме завдяки жінкам, їх любові і доброті, чоловіки долають негаразди, не втрачають надії і вірять у краще. Адже тепло і ласка сердець жінки-матері, дружини, коханої, її ніжна усмішка долають усі прикрощі нашого буття.

Тож дай Вам Бог здоров'я, радощів і добра!
Нехай Вас ніколи не оминає турбота чоловіків, а прекрасні почуття дарують натхнення для нових творчих успіхів і життєвих перемог!
Будьте коханими та кохайте, Вашою надійною опорою завжди будуть коханий чоловік, здорові діти та дружна родина. Миру Вам, прихильності долі, щастя й радості на довгі й щасливі літа!

З повагою начальник і колектив управління охорони здоров'я Миколаївської міської ради.

Презентація проекту «Здоров’я міської громади під контроль громадськості»

20 лютого 2014 року об 11-00 у приміщенні Миколаївського регіонального відділення АМУ за адресою: вул. Потьомкінська, 48 відбудеться презентація проекту «Здоров’я міської громади під контроль громадськості», який реалізується Всеукраїнською благодійною організацією «Ініціатива заради життя» спільно з Миколаївським регіональним відділенням АМУ. Головна мета проекту – розвиток соціальної мобілізації суспільства у боротьбі із туберкульозом шляхом розроблення пропозицій відносно міської стратегії адвокації, комунікації та соціальної мобілізації (далі – АКСМ – стратегії) підтримки міської цільової соціальної Програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки.

Презентация проекта "Рука помощи"

20 февраля  2014 года в 11-00 в помещении Николаевского регионального отделения Ассоциации городов Украины по адресу: г.Николаев, ул.Потемкинская, 48 состоится презентация проекта «Рука помощи», который будет реализован Николаевским отделением Всеукраинской благотворительной организации «Движение в поддержку бывших осужденных Украины «Преодоление».

Підсумкова медична колегія управління охорони здоров'я м.Миколаєва за 2013 рік

Изображение 082     29.01.2014 року відбулася підсумкова медична колегія управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради за 2013 рік за участю:

Гранатурова Юрія Ісайовича - секретаря Миколаївської міської ради, виконуючого обов’язки міського голови;
Хотіної Світлани Григорівни - начальника обласного управління охорони здоров’я;
головних лікарів закладів охорони здоров'я міста, їх заступників та міських фахівців.

    

Детальніше...

Нове на сайті

Попередня Наступна

Святкування Дня медичної сестри в ЦПМСД № 2

07 трав. 2014

До міжнародного дня Медичної сестри 24.04.2014 р. в Центрі первинної медико - санітарної допомоги № 2 відбувся конкурс на «Кращу...

Детальніше

Тиждень імунізації

05 трав. 2014

   Завершився  Всеукраїнський тиждень імунізації, протягом якого лікарі міста Миколаєва провели потужну роз’яснювальну роботу щодо причин виникнення, лікування та наслідків...

Детальніше

Зустріч міністра охорони здоров'я Олега Мусія з медичною громадою Миколаєва та області

28 квіт. 2014

28 квітня 2014р. під час робочого візиту по Миколаївщині Міністр охорони здоров‘я України Олег Мусій відвідав заклади охорони здоров‘я...

Детальніше

Доброчинці взялися помогати незрячим дітям побачити світ.

28 квіт. 2014

20 днів квітня – стільки часу відведено на IX акцію Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» під гаслом «Я хочу...

Детальніше

Дитина потребує допомоги! ДОПОМОЖЕМО РАЗОМ!

24 квіт. 2014

Ладейщиковій Марії Юр‘євні, яка народилась 26.12.2001р., поставлено діагноз ідіопатичний дерматоміазит, вторинний остеопороз. В даний час у дитини важке загострення хвороби,...

Детальніше

Серце до серця

24 квіт. 2014

        В  м. Миколаєві  з 7 по 28 квітня 2014 року  проводиться обласний етап IX Всеукраїнської благодійної акції «Серце до...

Детальніше

Гаряча лінія

гаряча лінія МОЗ
0-800-801-333
з 9.00 до 18.00

Статистика